Odchudzanie z kapsułkami Forskolin


Wybierając tabletki na odchudzanie warto dokładnie sprawdzić ich jakość. Obecnie szturmem popularność zdobywają suplementy odchudzające oparte na ekstrakcie z pokrzywy indyjskiej. Wykonaliśmy dokładną analizę rynku, w ten sposób wyselekcjonowaliśmy kapsułki Forskolin.

Co zawierają kapsułki Forskolin?

Substancją czynną jest Forskolina pochodząca z pokrzywy indyjskiej (nazywanej również Coleus Forskohlii, Koleusem). Roślina ta nie występuje na naszych rodzimych terenach i posiada bogatsze właściwości prozdrowotne niż polska pokrzywa z łąki.

Coleus Forskohlii rośnie przede wszystkim w Indiach. Roślina była od tysięcy lat wykorzystywana przez tubylców. Stosowano ją do zwalczania problemów z układem krążenia, płucami czy bezsennością. W 2014 roku pokrzywa indyjska została poddana zaawansowanym badaniom naukowym, które odkryły jej właściwości odchudzające.

Jak działa Forskoli

Testy naukowe wykazały, że Forskolina zwiększa produkcję adenozynomonofosforanu (cAMP). Wzrost stężenia tego związku chemicznego pozwala intensywnie wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję zbędnych kilogramów. Dodatkowym działaniem Forskoliny jest wzrost energii i łatwiejsza, przyspieszona budowa tkanki mięśniowej.


Suplement Forskolin – inne zastosowania:

  • Eliminuje liszaje, egzemy i wysypki
  • Obniża ciśnienie tętnicze krwi
  • Normalizuje pracę układu krwionośnego
  • Działa antyalergicznie, obniża stężenie histaminy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *